Наші новини

Українська

Увага. Небезпека. Вступає в силу Закон України «... про відновлення кредитування».
У липні 2018 року фахівці ЮФ «Альтаир» докладно аналізували всі ризики і підводні камені Законопроекту №6072-д «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України про відновлення кредитування». http://altair.com.ua/.../zakonoproekt-no6027-d-o-vozobnovleni...

Повсякденна копітка діяльність на відповідальній посаді вимагає від вас повної відданості справі, наполегливості, подолання труднощів, високого професіоналізму.
Із честю вирішуючи це покликання, ви заслужили глибоку пошану серед людей, даруючи їм не тільки свої знання та досвід, а й тепло своєї душі.
У цей святковий день зичемо Вам український віночок світлих та теплих побажань. Хай у вашому житті завжди буде багато щастя та здоров’я, оптимізму та мудрості, успіхів та плідного довголіття!

Вітаємо усіх працівників юридичної системи України️️ з професійним святом!
Бажаємо міцного здоров'я, успіхів на професійній ниві та безумовного дотримання букви закону! 

З 1 листопада 2018 року громадяни України матимуть можливість здійснити обмін паспорта у формі книжечки на паспорт у формі картки за бажанням у будь-який час. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Уряду.

Міграційна служба підкреслює, що обов’язкова заміна документів законодавством не передбачена, відповідно до закону всі раніше видані документи будуть чинними до завершення строку їх дії.

Сьогодні дуже важливий день для нашої компанії. Нам виповнюється 22 роки! Вітаю всіх, хто вклав душу і серце в розвиток і процвітання "Юридичної Фірми" Альтаир "! Зі святом!

03 липня 2018 року Верховна Рада України розглянула та прийняла у другому читанні законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення кредитування».

03 липня 2018 року Верховна Рада України розглянула та прийняла у другому читанні законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення кредитування».

Вадим Камінер: “І знову Велика палата ВС. Коротенькое твердження – вимоги Закону” Про мораторій … “поширюються (читай застосовуються) при примусової реалізації майна, а стягнення на предмет іпотеки було звернуто у позасудовому порядку відповідно до умов іпотечної застереження, ДОБРОВІЛЬНО узгодженої сторонами. Дійсно. Закон “Про мораторій …” виписаний так, що можна зробити висновок, що його положення, що захищають позичальника, застосовуються при примусових процедурах.

Юридична фірма «Альтаир», одним з напрямків діяльності якої є відшкодування шкоди пов’язане з використанням медичних препаратів, повідомляє про медичні препарати компанії Bayer Group, які можуть привести, і вже привели, до тяжких наслідків це: Yasmin / YAZ, Мирена, Xarelto, Essure .

Yasmin / YAZ (може привести до фатальних розладів здоров’я) Мирена (перфорація матки, позаматкова вагітність, ідіопатична внутрішньочерепна гіпертонія).

Xarelto (мозковий, шлунково-кишкова або інші кровотечі і смерть)

Вадим Камінер: “Минуло сім місяців роботи нового ВС. Місяців очікувань і надій, що новий вищий судовий орган буде неухильно дотримуватися” букву “закону. І що? В зазначеній справі, знову, як це було раніше в вердиктах Вищого господарського та Верховного, ВС ставить права кредитора – іпотекадержателя треба всім, навіть над нормами самого закону “Про іпотеку”. Кілька витягів з “мотивів” ВС з коментарями в розрізі норм Закону “Про іпотеку”:

У Вас є юридичні питання, які потребують вирішення?
Ми допоможемо!

Телефонуйте!  + 38 (057) 758-77-76, + 38 (097) 233-21-39, +38 (066)-249-11-66

або Ми передзвонимо Вам