Юридична фірма «Альтаир»

Юридична фірма «Альтаир» веде свою діяльність з 1996 року. Накопичений нами багаторічний практичний досвід дозволив стати нам однією з провідних юридичних компаній Харкова і надійним партнером малого, середнього і великого бізнесу нашого міста і Харківської області.

Ми надаємо юридичні послуги для всіх, хто цінує якісну роботу. Різноманітність надаваних нами послуг, індивідуальний підхід, відпрацьовані технології та дієві механізми, прийнятні тарифи на послуги дозволяють нам пропонувати своїм партнерам і клієнтам оптимальні, найбільш ефективні рішення проблем і поставлених завдань.

Адвокати нашой фірми реалізують проект «Бутік судового представництва». Проект має на увазі реалізацію індивідуального підходу до представництва та захисту інтересів клієнта в судових інстанціях всіх рівнів з прогнозованим результатом.

Фінансово-правова група підприємств «Альтаир» створена для забезпечення інвестиційної та господарської діяльності в Україні і за кордоном.

Ми орієнтовані на надання клієнтам високоякісних послуг у сфері управлінського, фінансового та інвестиційного консалтингу. Ми знаємо, що успіх – це працьовитість, професіоналізм, творчий підхід і трохи обґрунтованого ризику.

Ми поважаємо унікальність кожного клієнта, його потреби, переконання, бажання і час!

У Вас є юридичні питання, які потребують вирішення?
Ми допоможемо!

Телефонуйте!  + 38 (057) 758-77-76, + 38 (097) 233-21-39, +38 (066)-249-11-66

або Ми передзвонимо Вам

Новини

 Юридична фірма «АльтаИр» відзначає своє 23 річчя!
Юридична фірма «АльтаИр» відзначає своє 23 річчя!

Сьогодні 08.08.2019 року Юридична фірма «АльтаИр» відзначає своє 23 річччя! Вітаємо нашого керівника - Камінера Вадима Миколайовича, який зумів зібрати такий чудовий колектив!

08 серпня 2019 г.

Наші проекти