ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

 

Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Ми хочемо, щоб наша співпраця була максимально корисною і ефективною, і Ви абсолютно спокійно використовували широкий спектр інформації і послуг, які пропонує наша фірма.

 

Які дані збираються

Ім'я, телефон та E-mail, які Ви добровільно відправляєте через наш сайт.

 

З якою метою збираються ці дані:

Особиста інформація клієнтів, зібрана при зверненні до нас (або в будь-який інший час) переважно використовується для спілкування особисто з Вами, пропонування Вам послуг у відповідності з Вашими потребами (для відправки Вам листів, новин, корисних матеріалів, комерційних пропозицій). Ваша інформація не буде передана або продана стороннім сторонам.

 

Ваші ім'я, телефон та e-mail не передаються третім особам, ні за яких умовах крім випадків, пов'язаних з виконанням вимог законодавства (за вимогою судових, правоохоронним органів та т.і).

 

На сайті  altair.com.ua можуть використовуватися куки (Cookies).

За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою покращення його змісту, покращення функціональних можливостей сайту для відвідувачів.

Ви можете в будь-який момент змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував усі файли cookie або оповіщав про відправку цих файлів.

Врахуйте при цьому, що деякі функції та сервіси не зможуть працювати належним чином.

 

Для захисту Вашої особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні заходи безпеки. Ми дотримуємось різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на операції з особистою інформацією, які включають певні заходи контролю щодо захисту зібраної інформації.

Наших співробітників навчають розуміти і виконувати ці заходи контролю, вони ознайомлені з нашою Політикою конфіденційності, нормами та інструкціями. Тим не менш, незважаючи на те, що ми прагнемо захистити Вашу особисту інформацію, Ви теж повинні вживати заходів, щоб захистити її.

Наш веб-сайт передбачає заходи щодо захисту від несанкціонованого використання та зміни інформації, яку ми контролюємо. Незважаючи на те, що ми робимо все можливе, щоб забезпечити цілісність і безпеку своєї мережі і систем, ми не можемо гарантувати, що наші заходи безпеки застрахують незаконний доступ до цієї інформації хакерів.

 

Для зв'язку з адміністратором сайту з будь-яких питань Ви можете написати листа на e-mail: alt@altair.com.ua.

У Вас є юридичні питання, які потребують вирішення?
Ми допоможемо!

Телефонуйте! +38 (098) 770-30-77,+38 (057) 758-77-76,+38 (097) 233-21-39,+38 (066)-249-11-66

або Ми передзвонимо Вам

Юридична фірма «Альтаир» позиціонує себе як фірму судового захисту та представництва.
Юридична фірма «Альтаир» позиціонує себе як фірму судового захисту та представництва.

Юридична фірма «Альтаир» позиціонує себе як фірму судового захисту та представництва. Зокрема, у справах по захисту інтересів нотаріусів (державних реєстраторів). У нашому провадженні б

20 лютого 2019 г.

Наші проекти