Наши проекты

Фінансово-правова група підприємств «Альтаир» зараз ефективно реалізує наступні проекти:

Проект Freefromcredit, який спрямований на звільнення від кредитних боргів, забезпечених іпотекою (житлова, нежитлова нерухомість або земля) та/або рухомим майном (автомобілі, обладнання, товари на складі і т.д.), незалежно від суб’єктного складу боргу та тривалості проблеми.

Правовий супровід факторингової діяльності фінансової компанії, зокрема викуп боргів у банків, визнаних неплатоспроможними, а так само супровід придбання інвестиційних активів, у тому числі у іноземних суб’єктів.

Проект «Бутік судового представництва». Проект має на увазі реалізацію індивідуального підходу до представництва та захисту інтересів клієнта в судових інстанціях всіх рівнів з прогнозованим результатом.

Проект Soslekarstva, який спрямований на соціальний захист громадян України, які постраждали внаслідок прийому лікарських препаратів або лікарської помилки, шляхом відшкодування збитків винною стороною.

Громадський проект реалізується через Громадську організацію «ЦЕНТР АКТУАЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ», який спрямований на підвищення рівня громадської відповідальності за розвиток всіх напрямків політичного, суспільного та економічного життя в Україні; збереження територіальної цілісності України, збереження її суверенітету і фінансової незалежності.

Проект «Харківське житло». Податковий і правовий супровід будівництва комплексу житлових будинків в м. Харків.

Раніше були успішно реалізовані наступні проекти :

 • Створення керуючої компанії і управління дочірніми сільськогосподарськими підприємствами, у яких в обробці перебувало понад 8 тис.га орних земель. Сільськогосподарські підприємства займалися вирощуванням зернових (жито, пшениця, овес, кукурудза, горох), здійснювали збір врожаю, очищення, сушіння та його зберігання, застосовуючи прогресивні технології, які дозволили досягти таких результатів:
  • економії ресурсів;
  • збільшення врожайності культур;
  • зниження залежності врожаю від погодних умов;
  • підвищення рентабельності;
  • збереження родючого шару грунту;
  • накопичення і затримання вологи в грунті.

У 2010р. дочірні сільськогосподарські підприємства були передані під контроль великому агрохолдингу з головним офісом в Лондоні.

• Здійснювалося супроводження постійних проектів на користь англійської агрохолдингу і сільськогосподарської компанії з придбання корпоративних прав на діючі сільськогосподарські підприємства. В рамках зазначених проектів здійснювалися переговори в інтересах клієнтів, правовий аналіз документації та діяльності сільськогосподарських підприємств в цілому (юридична експертиза), підготовка всіх необхідних документів і супровід злиття. Зазначені дії забезпечили встановлення планомірного контролю над сільськогосподарськими підприємствами. Після злиття були організовані узгоджені, ефективні і контрольовані внутрішні господарські процеси (в тому числі що стосувалися управління і контролю персоналом, фінансами і майном підприємств в цілому).

 • За сприяння фінансової компанії, що входить у фінансово-правову групу підприємств «Альтаир», здійснено: близько 40 проектів кредитування невеликих сільськогосподарських виробників – фермерів з площею оброблюваних земель до 1000га .; проведено проект перекредитування під подвійні складські свідоцтва великої торговельної компанії (сума перекредитування 9 млн. гривень); здійснено факторингових операцій на 528тис. доларів.
 • Здійснювалося супроводження інвестиційного проекту по освоєнню надр у Валківському р-ні Харківської області – видобутку кварцового піску і глини (площа кар’єру біля 20га.).

У Вас є юридичні питання, які потребують вирішення?
Ми допоможемо!

Телефонуйте! +38 (098) 770-30-77,+38 (057) 758-77-76,+38 (097) 233-21-39,+38 (066)-249-11-66

або Ми передзвонимо Вам

Наші проекти