26 квітня 2018 року керівник Юридичної фірми «Альтаир» Камінер Вадим Миколайович взяв участь у «Другому Фінансовому Ярмарку для малого і середнього бізнесу». Ця унікальна на теренах України платформа для ділового спілкування, що обґрунтовано визнанана однією з найбільш визначних подій вітчизняного бізнес-простору. Вже вкотре реалізується Німецько-Українським Фондом за підтримки уряду Німеччини та Європейського Союзу та спрямована, перш за все, на налагодження контактів, формування партнерських відносин та забезпечення доступу до нового провідного інформаційного простору між представниками малого та середнього бізнесу, ефективна діяльність яких, як наслідок, виступає фундаментом для прогресивного розвитку сучасної держави.

<<читати далі>>

11 червня 2005 року завершився судовий процес, в результаті ведення якого успішно захищені інтереси ЗАТ «ХПЗ» в господарських судах всіх рівнів за позовом до спеціалізованої ДПІ по роботі з великими платниками податків м.Харкова про визнання недійсним податкового повідомлення-рішення, яким було визначено суму податкового зобов’язання з ПДВ в сумі 2.806.806 грн.

2 червня 2004 року в результаті дій фахівців юридичної фірми «Альтаир», які довели правильність здійснення клієнтом нарахування норм амортизації, завершився судовий процес, в результаті якого господарським судом скасовано податкове повідомлення-рішення ДПІ по роботі з великими платниками податків м.Харкова на суму 850.507грн., які були нараховані клієнту.

 

27 лютого 2003 року юридичною фірмою «Альтаир» успішно закінчений судовий процес і захищені інтереси ТОВ «Мастермайнд», в результаті чого було визнано незаконними розпорядження і податкові повідомлення-рішення ДПІ Фрунзенського р-ну м.Харкова на суму штрафної санкції за несвоєчасне перерахування податку на дивіденди і стягнута з бюджету сума відшкодування збитків, завданих незаконними діями податкової інспекції за юридичне представництво юридичною фірмою «Альтаир» інтересів клієнта в суді.

19 лютого 2003 року юридичною фірмою «Альтаир» успішно закінчений судовий процес і захищені інтереси ТОВ «Східна Промгруппа», в результаті чого було визнано незаконними розпорядження і податкові повідомлення-рішення ДПІ Фрунзенського р-ну м.Харкова на суму зменшення експортного відшкодування  і стягнута з бюджету сума відшкодування збитків, заподіяних незаконними діями податкової інспекції за подання юридичною фірмою «Альтаир» інтересів клієнта в суді.

16 січня 2003 року юридичною фірмою «Альтаир» успішно закінчений судовий процес і захищені інтереси ТОВ «РОСТ», в результаті чого було визнано незаконними розпорядження ДПІ Фрунзенського р-ни м.Харкова на суму зменшення експортного відшкодування і стягнута з бюджету сума відшкодування збитків, завданих незаконними діями податкової інспекції за представництво юридичною фірмою «Альтаир» інтересів клієнта в суді.

3 грудня 2002 року в результаті успішних дій фахівців юридичної фірми «Альтаир» господарським судом скасовано незаконні податкові повідомлення-рішення рішень у Московському р-ні м.Харкова та стягнуто на користь клієнта з держбюджету суми бюджетної заборгованості з ПДВ та суми відшкодування збитків, заподіяних незаконними діями податкової інспекції  за юридичне представництво юридичною фірмою «Альтаир» інтересів клієнта в суді.

6 лютого 2002 року у господарському суді фахівцями юридичної фірми «Альтаир» успішно здійснено захист інтересів АТЗТ «Техноимпекс» за позовом про визнання недійсним рішення ДПІ Дзержинського р-ну.

27 грудня 2001 року діяльність юридичної фірми «Альтаир» і,  безпосередньо Камінера В.Н., відзначена нагородою «Ділова людина України».

19 грудня 2001 року у господарському суді фахівцями юридичної фірми «Альтаир» успішно здійснено захист інтересів ТОВ НВФ «Танаїс, Лтд», порушених ДПІ Фрунзенського р-ну  з питання , пов’язаного з отриманням бюджетного відшкодування ПДВ.

10 грудня 2001 року у господарському суді фахівцями юридичної фірми «Альтаир» успішно здійснено захист інтересів ПП «Торнадо», порушених Східної регіональною митницею, з питання відшкодування на рахунок клієнта сум мита і сум ПДВ, сплачених при митному оформленні товару.

5 грудня 2001 року успішно здійснено захист в Господарському суді інтересів ЗАТ «ХПЗ» від неправомірних домагань. АТ «Барвінок» заперечував підготовлений фахівцями юридичної фірми «Альтаир» договір купівлі-продажу корпоративних прав на ДП «Брокер». В процесі тяжби судом була вироблена правова позиція, що підтверджує правомірність укладення договору купівлі-продажу корпоративних прав дочірнього  підприємства директором акціонерного товариства без рішення загальних зборів акціонерного товариства; корпоративні права на дочірнє підприємство розглядаються як самостійний об’єкт права власності, стосовно якого може укладатися договір купівлі-продажу.

11 вересня 2001 року з правовою допомогою фахівців юридичної фірми «Альтаир» здійснено реалізацію проекту по створенню ліцею Національного Технічного Університету «ХПІ».

22 травня 2001 року юридичною фірмою «Альтаир» успішно здійснено захист інтересів ЗАТ підприємство «Востоксервіс» в Арбітражному суді Харківської області, в результаті чого клієнтом по спору з ДПІ Ленінського р-ну м. Харкова отримано бюджетне відшкодування ПДВ.

20 грудня 2000 року в результаті перевірки ведення бухгалтерського та податкового обліку фінансово-господарської діяльності ВАТ «Муссон», здійсненої фахівцями юридичною фірмою «Альтаир», підготовлена ​​і впроваджена схема реорганізації клієнта, що дозволило оптимізувати його діяльність.

16 листопада 2000 року юридичною фірмою «Альтаир» успішно здійснено захист інтересів ЗАТ «Харківський плитковий завод»,  і рішенням Вищого арбітражного суду України у справі №1 / 111 від 27.11.2000г. визнано недійсним рішення Головного управління державного казначейства України, яким було скасовано взаємозалік на суму 1.769.300,00 грн щодо платежів до державного бюджету України.

4 вересня 2000 року-початок співпраці з АТЗТ «Техноимпекс».

24 березня 2000 року фахівці юридичної фірми «Альтаир» почали співпрацю з Харківською філією Комерційного банку «Фінанси і Кредит» стосовно його комплексного юридичного обслуговування.

5 січня 2000 року-початок співпраці з Інститутом проблем машинобудування ім. Підгорного НАН України.

21 жовтня 1999 року-початок співпраці з ТОВ «Енергоатом Харків Проект”.

15 жовтня 1999 року Камінер В.Н. за рекомендацією компанії «Queen» взяв участь у створенні асоціації САВАТ. Правовий супровід установчої конференції асоціації САВАТ забезпечило реалізацію поставлених перед конференцією цілей.
9 серпня 1999 року фахівцями юридичною фірми «Альтаир» успішно здійснено правовий супровід реструктуризації податкової заборгованості ЗАТ «Харківський плитковий завод».

28 червня 1999 року фахівцями юридичної фірми «Альтаир» успішно здійснено правовий супровід комплексної перевірки діяльності ЗАТ «Харківський плитковий завод», що здійснюється ДПІ Орджонікідзевського р-ну м. Харкова. Результат: на етапі перевірки було знято багато претензій з боку фахівців контролюючого органу (правові аргументи, представлені юридичною фірмою «Альтаир» були прийняті); вперше за багато років діяльності ЗАТ «Харківський плитковий завод» суми донарахувань за актом були незначними і в основному стосувалися ресурсних платежів, прибуткового податку і пенсійного збору.

31 травня 1999 року фахівцями юридичної фірми «Альтаир» успішно завершено справу в касаційному арбітражному суді за позовом в інтересах МПП «ДЮК» до ХФСУШП «спліт» і стягнуто суму заборгованості в повному обсязі.

7 квітня 1999 року-початок співпраці з Виробничо-комерційною фірмою «Мейджік лайт».

26 лютого 1999 року клієнтом юридичної фірми «Альтаир» стали ТОВ «Техноткань і полімери », компанія« Queen ».

29 січня 1999 року в результаті здійсненої правової і бухгалтерської експертизи діяльності АТ «АЛЬПО», здійсненої фахівцями юридичної фірми «Альтаир», підприємство клієнта підготовлено до ліквідації і в подальшому успішно проведена ліквідація підприємства.

22 січня 1999 року юридичною фірмою «Альтаир» успішно здійснено правовий супровід внесення іноземної інвестиції в АТ ЗТ «ЗВТ» і входження до складу засновників клієнта британської компанії.

13 листопада 1998 року розроблена і реалізована схема по оптимізації оподаткування ДП «Брокер» (дочірнє підприємство ЗАТ «ХПЗ»).

24 вересня 1998 року юридична фірма «Альтаир» успішно реалізує проект стосовно викупу проблемної заборгованості ЗАТ «ХПЗ» у Акціонерного поштово-пенсійного банку «Аваль».

28 серпня 1998 року фахівці юридичної фірми «Альтаир» реалізують проект концентрації акцій ЗАТ «ХПЗ». Розроблено і втілено проект,  забезпечуючий диверсифікацію ризиків ЗАТ «ХПЗ».

15 червня 1998 року-початок співпраці з ТОВ «Профіт ЛТД», ПП «Лізингова компанія« Мельінвест ».

4 червня 1998 року юридичною фірмою «Альтаир» введений на постійній основі щоквартальний аудит ЗАТ «ХПЗ», ДП «Брокер» – основна мета: контроль документообігу, обліку, податкового та бухгалтерського обліку  з тим, щоб не допустити помилок, які можуть призвести до донарахування невиправданих податків. Здійснюється планування податкового навантаження, оптимізація податкових та товарних потоків.

12 травня 1998 року юридичною фірмою «Альтаир» успішно здійснено захист інтересів ПП «Бінн» в Арбітражному суді Харківської області, в результаті чого скасовані фінансові санкції, нараховані державною податковою адміністрацією Фрунзхенского р-ну м.Харкова за порушення законодавства про оподаткування. Початок співпраці з ТОВ «Спецтехніка».

10 березня 1998 року здійснено правовий супровід укладення та виконання договору ДП «Торгова компанія« ЕКС-ІМП » з ЗАТ« Харківський плитковий завод » по роботі з групою Дослідження і забезпечення », Франція.

27 лютого 1998 року здійснено супровід реєстрації громадської організації Театру-студії “Арабески”, і директором юридичної фірми «Альтаир» прийнято рішення про постійний правовий супровід діяльності театру.

18 лютого 1998 року успішна реалізація проекту з ДП торгова компанія «ЕКС-ІМП»  призводить до абонентського обслуговування ДП «ЕКС-ІМП», ДП «Брокер», ЗАТ «ХПЗ».
Ефективна робота з існуючими постійними клієнтами і рішення проблем з контролюючими органами забезпечує юридичну фірму «Альтаир» новими клієнтами, зокрема, ТОВ компанія «Інтерамі», «ХАЗ».

12 січня 1998 года-початок співпраці юридичної фірми «Альтаир» з ТОВ фірмою «Цезар». Здійснено супровід угоди між ТОВ фірмою «Цезар» і ЗАТ «Артемівський лікеро-горілчаний завод», та представництво інтересів клієнта в державній податковій адміністрації.

28 листопада 1997 року здійснено захист інтересів ДП ​​«Торгова компанія« ЕКС-ІМП », що входить в структуру ЗАТ« ХПЗ », в Арбітражному суді Харківської області, в результаті чого Державною податковою адміністрацією Орджонікідзевського р-ну м.Харкова були відкликані інкасові доручення в повному обсязі – 2 000 000, 00 грн. (Еквівалент 1 000 000,00 $).

27 листопада 1997 року при правовій підтримці фахівців юридичною фірмою «Альтаир» здійснено реалізацію проекту зі створення асоціації «Харків Онлайн».

1 листопада 1997 року-початок співпраці юридичної фірми «Альтаир» з НПФ АТ «Діпсан».

10 вересня 1997 року Камінером Вадимом Миколайовичем спільно з компанією Сonsulco finance проведена правова конференція, присвячена оптимізації ведення бізнесу «Законна оптимізація податків». З гостями конференції обговорені питання, присвячені використанню офшорних компаній в діяльності українського бізнесу. Оптимізація імпортних платежів, оптимізація ЗЕД, логістики. Обговорювалися правові питання здійснення інвестицій в Україну, репатріації доходів. Укладання ліцензійних угод. Після проведення конференції юридичної фірми «Альтаир» придбала нових клієнтів і партнерів – компанію ТОВ «Мастермайнд» (виробництво меблів),  торгову компанію «Ярославна» (ритейл).

26 серпня 1997 року юридичною фірмою «Альтаир» успішно здійснена претензійно-позовна робота і стягнута заборгованість з боржників ТОВ «УМФ« ВАН ».

11 березня 1997 року створена корпоративна символіка юридичної фірми «Альтаир».

28 лютого 1997 року юридичною фірмою «Альтаир» успішно здійснена претензійно-позовна робота в інтересах Українсько-польського спільного підприємства «Аден Компані ЛТД» і стягнута в повному обсязі заборгованість з трьох боржників.

4 лютого 1997 року-перший клієнт юридичної фірми «Альтаир»: АТ ЗТ «ЗВТ» (виробництво і реалізація офісних меблів, стільців, крісел).

1 лютого 1997 року в якості партнера юридичної фірми «Альтаир» до бізнесу приєднався Коваль Андрій Миколайович.

5 січня 1997 року укладено договір про співпрацю між юридичною фірмою «Альтаир» та юридичною фірмою ПП «Статус-К», м.Суми.

8 серпня 1996 року зареєстрована юридична фірма «Альтаир». Засновник і директор фірми -Каминер Вадим Миколайович. Сфера діяльності: юридичні послуги, правовий консалтинг.